O inwestycji

Bulvar tętniący życiem

SCROLL
SPA

W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie

W naszej ofercie znajdują się lokale o zróżnicowanej powierzchni - od 40 do 225 m². Zaprojektowaliśmy 2- i 3-pokojowe mieszkania oraz przestronne apartamenty dla najbardziej wymagających.

Jednak na szczególną uwagę zasługują penthouse’y z bezpośrednim dostępem do windy oraz prywatnym tarasem na dachu, z którego 365 dni w roku będzie rozpościerać się zapierający dech w piersiach nadmorski widok.

SIŁOWNIA
SALA KLUBOWA

Bulvar to nie tylko komfortowe apartamenty, ale także szereg usług, możliwości i udogodnień, które zapewnią wygodne życie.

Mieszkańcy apartamentów będą mogli korzystać z w pełni wyposażonej siłowni, sauny suchej i mokrej oraz strefy rekreacyjnej ze stołem bilardowym, która też świetnie się sprawdzi jako przestrzeń do spotkań towarzyskich.

POBIERZ KATALOG
FOYER

PLAN OSIEDLA

LOKALIZACJA PRZY PARKU REAGANA
KILKA MINUT SPACEREM DO PLAŻY
APARTAMENTY Z NIEPOWTARZALNYM WIDOKIEM NA ZATOKĘ GDAŃSKĄ
PONAD 80 METROWE TARASY
PRYWATNE OGRÓDKI
PRYWATNE
I OGÓLNODOSTĘPNE TARASY NA DACHU
STREFA REKREACYJNA (SIŁOWNIA, SAUNA, SALA KLUBOWA)
LOKALE UŻYTKOWE
WYGODNY DOJAZD DO CENTRUM GDAŃSKA
I SOPOTU
WIELOPOZIOMOWA HALA GARAŻOWA
TERENY ZIELONE
I CZĘŚCI WSPÓLNE
KLIMATYCZNE OŚWIETLENIE

SPOKÓJ, KOMFORT
I SZUM DRZEW

Wystarczy kilka kroków, by z tętniącego życiem miasta wejść do spokojnej oazy.

Bulvar Apatments łączy niezliczone atuty miejskiego życia z odprężającą i kojącą naturą. Zaprojektowana infrastruktura oraz roślinność rozbudzają zmysły oraz przenoszą w strefę relaksu. Przestronne loggie i prywatne tarasy na dachu dają możliwość stworzenia swojej własnej przestrzeni wypełnionej delikatnym szumem morskich fal. Właściciele mieszkań na parterze również będą mogli obcować z naturą na co dzień, dzięki prywatnym ogródkom o powierzchni sięgającej nawet 150 m².

ZNAJDŹ LOKAL DLA SIEBIE

Projekt foyer, sali rekreacyjnej i strefy spa powstał, w duchu nowoczesnej klasyki, czyli równowagi pomiędzy oryginalnymi dekoracjami a klasyczną paletą barw, tworząc ponadczasowy charakter inwestycji.

Całość naszej inwestycji będzie dopełniać starannie zaprojektowana roślinność oraz wewnętrzne alejki z elementami małej architektury - ławkami, donicami kwietnymi, fontannami i klimatycznym oświetleniem.

Wyślij zapytanie

    *POLE OBOWIĄZKOWE