o deweloperze

SCROLL

SEA PARK

Za realizację inwestycji Bulvar Apartments odpowiada spółka Sea Park, w skład której wchodzą znane podmioty z branży deweloperskiej - PB Górski, RWS Investment Group i INTUO.

Niezaprzeczalni liderzy wśród trójmiejskich deweloperów, cieszący się ogromnym doświadczeniem - dostrzegli duży potencjał w jednej z najbardziej lubianych przez gdańszczan dzielnicy Przymorze. Bulvar Apartments będzie znajdować się w sąsiedztwie morza, a także terenów zielonych, stanowiąc świetne miejsce do zamieszkania czy zatrzymania się na wakacje lub w interesach.

BROWAR GDAŃSKI
ETERNUM
STARA OLIWA

PB GÓRSKI

To deweloper, który od 40 lat jest obecny na pomorskim rynku.

Wśród realizacji dewelopera znajdują się eleganckie inwestycje w prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta takie jak osiedle Browar Gdański, Kamienica Tobiasza, czy apartamenty Angielska Grobla. W ostatnim czasie PB Górski postawił także na na inwestycje handlowo-usługowe oraz przekształcił historyczny obiekt w ekskluzywny hotel butikowy.

RWS INVESTMENT GROUP

RWS Investment Group to działająca od lat, prężnie rozwijająca się polska grupa inwestycyjna, która posiada bogate doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, biurowych, hotelowych i mieszkaniowych.

Grupa RWS posiada w swoim portfolio blisko 60 zrealizowanych projektów na terenie całego kraju, a obecnie urzeczywistnia ponad 30 nowych inwestycji z różnych segmentów.

Szerokie kompetencje w branży deweloperskiej, uzyskane dzięki realizacji wielu inwestycji mieszkaniowych głównie z segmentu nieruchomości premium, sprawiają, że Grupa RWS posiada miano wiarygodnego partnera biznesowego, a finalne projekty cechują się wysoką jakością wykonania, prestiżowymi lokalizacjami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi.

INTUO

INTUO specjalizuje się zarówno w budowaniu nowoczesnych apartamentów, biurowców i mieszkań, jak i eleganckich, stylizowanych na czasy przedwojenne budynków.

Pierwszym pomysłem, który świadczy o zaangażowaniuw pewnego rodzaju rekonstrukcję zabytków, jest zrealizowana inwestycja w sercu gdańskiej Starówki – zespół 6 kamienic przy ul. Św. Ducha. Kolejne niemniej ciekawe są w fazie projektówi przygotowań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdego z deweloperów - Spółka Sea Park stworzyła wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się
z ofertą Bulvar Apartmets.

Wyślij zapytanie

    *POLE OBOWIĄZKOWE