o deweloperze

SCROLL

SEA PARK

Za realizację inwestycji Bulvar Apartments odpowiada spółka Sea Park, w skład której wchodzą znane podmioty z branży deweloperskiej - PB Górski, RWS Investment Group i INTUO.

Niezaprzeczalni liderzy wśród trójmiejskich deweloperów, cieszący się ogromnym doświadczeniem - dostrzegli duży potencjał w jednej z najbardziej lubianych przez gdańszczan dzielnicy Przymorze. Bulvar Apartments będzie znajdować się w sąsiedztwie morza, a także terenów zielonych, stanowiąc świetne miejsce do zamieszkania czy zatrzymania się na wakacje lub w interesach.

BROWAR GDAŃSKI
ETERNUM
STARA OLIWA

PB GÓRSKI

To deweloper, który od 40 lat jest obecny na pomorskim rynku.

Wśród realizacji dewelopera znajdują się eleganckie inwestycje w prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta takie jak osiedle Browar Gdański, Kamienica Tobiasza, czy apartamenty Angielska Grobla. W ostatnim czasie PB Górski postawił także na na inwestycje handlowo-usługowe oraz przekształcił historyczny obiekt w ekskluzywny hotel butikowy.

RWS INVESTMENT GROUP

To działająca od lat, prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna. Jej domeną jest budowa obiektów komercyjnych, w szczególności parków handlowych.

W kręgu działalności RWS są także obiekty biurowe, hotelowe oraz mieszkaniowe. Po 13 latach działalności na rynku nieruchomości komercyjnych i realizacji blisko 50 parków handlowych, spółka rozwija się na rynku mieszkaniowym, głównie w segmencie premium.

INTUO

INTUO specjalizuje się zarówno w budowaniu nowoczesnych apartamentów, biurowców i mieszkań, jak i eleganckich, stylizowanych na czasy przedwojenne budynków.

Pierwszym pomysłem, który świadczy o zaangażowaniuw pewnego rodzaju rekonstrukcję zabytków, jest zrealizowana inwestycja w sercu gdańskiej Starówki – zespół 6 kamienic przy ul. Św. Ducha. Kolejne niemniej ciekawe są w fazie projektówi przygotowań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdego z deweloperów - Spółka Sea Park stworzyła wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się
z ofertą Bulvar Apartmets.

Wyślij zapytanie

    *POLE OBOWIĄZKOWE